Çağrı hattı: 0545-216-65-37
ONUR Elektrik – SERKAN KARAKAL
ONUR Elektrik olarak Bursa’nın Erikli mahallesinde faaliyet göstermekteyiz. 15 yıldır elektrik tesisatı, aydınlatma sistemleri, alarm ve kamera sistemleri ve uydu sistemleri alanında Bursa’nın tüm merkez semt ve mahallelerine hizmetlerimizi sunmaktayız. Üniversite düzeyinde elektrik teknikerliği diplomasına sahibiz.

Elektrik tesisatlarıyla ilgili her türlü tesisat döşeme, bakım, onarım ve tadilat işlerini yapmaktayız. İç ve dış mekan aydınlatma sistemlerinin montajı, avize, lambader, led ışık, bahçe aydınlatma, ofis aydınlatma, fabrika aydınlatma, market ve mağaza aydınlatma sistemleri konusunda profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Uydu ve çanak anten sistemlerinin markası ne olursa olsun, montaj, çanak anten ayarı, kurulum ve arıza işlerinde tecrübeliyiz. Ayrıca ev ve iş yerleri için sesli, görüntülü ve kameralı güvenlik sistemlerinin kurulumu, bakımı ve tamiri konusunda hizmetler sunmaktayız.

İnşaat tesisatı, taahhüt işleri, AG-OG işleri, fabrika şalt işleri, otomasyon, aydınlatma işleri yapmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz